Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 30. GÜN

Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 30. GÜN
18
Kas

ZENGİNLİK VE BOLLUK ÇALIŞMASI 30. GÜN

30. DERS: KUTLAYIN EĞLENİN HAYATIN TADINI ÇIKARIN

Sevgili arkadaşlar; Bu çalışmaya bugün  başlıyorsanız, öncelikle ilk çalışmalardan başlamanız gerekmektedir. Sitemizden Olumlamalar bölümünden kaçırmış olduğunuz günlerdeki programları tamamlayıp bugünden başlayabilirsiniz.

Öncelikle her yeni gün saat 23:30 da çalışmaya başlamadan önce bu niyet çalışmasını 7 kere tekrar edeceğiz.

Arkasından yapmanız gereken ise; 23:30 da rahat bir yere oturun ve mümkün olduğu kadar rahatlayın, gevşeyin. yaptığımız çalışmaların etkili olması için beynin alfa konumunda olması değerli bir avantajdır, bu nedenle uygun saatler gece yatmadan ve sabah uyandığımız ilk zamanlardır. Rahatça oturun ve nefes alıp vererek tüm kaslarınızı mümkün olduğunca gevşetin.

Hazır olduğunuzu hissettiğinizde sesli olarak veya içinizden canı yürekten hissederek yani tüm güzel duygularınızla birlikte aşağıdaki niyeti 7 kez okuyun bunu yaparken pek çok kişinin güzel enerjisi ile bir araya gelip bir sevgi çemberine dahil olduğunuzun farkında olun. Tabi okuduğunuz niyetin pek çok güzel yüreğe faydası olduğunun,  birlikten kuvvet doğduğunun,  yüzlerce insanla aynı anda aynı şeye niyet ederek ne kadar büyük bir enerji alanına dahil olduğunun farkında olun.

”Niyet ediyorum zenginlik ve bolluk  Niyet Çemberine sevgi ile katılmaya, ve bu Çemberde yer alan tüm arkadaşlarımla saf sevgimle ve gücümle bir araya gelmeye, Bu niyet çemberinin üyelerinin fiziksel, ruhsal ve bedensel olarak tamamen sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı zengin ve bereketli  olmalarını ve kendilerini çok iyi, güçlü, huzurlu, mutlu hissetmelerini seçiyorum. Niyet Çemberinde yer alan her bir gönül dostumun tamamen güvende olmasına ve bütünüyle korunmasına niyet ediyorum. Niyet Çemberinin bir parçası olarak bana gelen tüm olumlu enerjileri sevgiyle kabul ediyorum. Niyet Çemberinde ki tüm yüreklerin kendilerinin ve bütünün hayrına olacak güzel seçimlerinin ve aynı şekilde kendimin seçimlerinin de kolaylıkla güzellikle gerçekleşmesini sevgiyle kabul ediyorum”

30. GÜN NELER YAPACAĞIZ

Muhteşem Yaptınız ! karar verdiğiniz gibi 30 gün zihninizi yeniden yapılandırmak için çalıştınız. Bugün kendinizi kutlayın taktir edin yapabileceklerinizden zevk alın ve harekete geçin.

30 günlük çalışmayı tamamladığınız ve bu süreçte başardıklarınız için kendinizi taktir edin bu önemli. Sıklıkla hayatımızda bir şeyi pozitif yönde değiştirdiğimizde bunun hakkında iyi düşünmeyi ve kendimizi takdir etmeyi unuturuz. Fakat başka şeylere bakmadan önce kendimizdeki uyanışı görmeli ve takdir etmeliyiz. Bu gün sadece kendiniz hakkında iyi şeyler düşünün. Tutarlı bir şekilde otuz günlük bir programa devam etmek: günümüz oradan oraya sürüklenen toplumunda çok büyük bir beceridir.

 Ayrıca şu da ifade edilmeli ki ; psikolojik evrim hayatın devam eden bir parçası. Umarım sizde zenginlik yolunda kendinizi şu kısacık bir aydan öncekinden çok daha yol almış çok daha Başarılı hissediyorsunuzdur. Fakat eğer günlük hayatınıza uygulamaya devam etmezseniz bu hisler hayatınızı bir büyü gibi bir anda değiştirmeyecektir.

30 gün diyet yapıp hayatınızın kalanının da hep ideal kiloda kalmayı bekleyemezsiniz. 30 gün egzersiz yapıp hayatınızın sonuna kadar formda kalmayı bekleyemezsiniz. Pozitif düşüncelerde de böyledir. 30 gün egzersiz yapıp hayatınızın sonuna kadar sınırsız zenginliği tecrübe edemezsiniz. Bunun yerine gelişmeye ve öğrenmeye açık olarak devam etmelisiniz.

Günlük pozitif düşünme ve bolluk düşüncesi noktaları oluşturup günlük olarak bunlara devam etmelisiniz.

Zenginlik bilinci hayatınızda sizinde karşınıza çıkacaktır ve sadece 30 günlük programda değil. Bu nedenle tekrar gelerek bu programdaki bilgileri tazeleyeceğinizi umuyorum. Böylece tekrar pozitif hislerin gücünü zihnimize yerleştiririz. Zenginlik bilinci konusunda düzinelerce başka kitaplar da var. Beyin gücünüzün sırlarını öğrenmeyi alışkanlık haline getirin arzularınızı nasıl zahmetsizce otomatik olarak hayatınıza çektiğinizi göreceksiniz. En önemlisi eğlenin ve hayatınızın tadını çıkartın bu hep pozitif olmanıza yardım eder.

BUGÜNÜN AFİRMASYONU

5 dakikanızı aşağıdaki sözlerin doğruluğunu hissetmeye ayırın. Yada hissediyormuş gibi yapın.

ZİHNİMİ VE ÇEVREMİ ALDIĞIM HER NEFESTE BOLLUK, REFAH VE ZENGİNLİK GERÇEĞİ İLE ŞEKİLLENDİRMEYE NİYET EDİYORUM. SEVGİYLE ÖĞRENMEYİ GÜNLÜK TECRÜBELERİMDEN BİRİ HALİNE GETİRMEYİ SEÇİYORUM. HAYAL ETTİĞİM OLUMLU HAYATI ZAHMETSİZCE YARATACAĞIM VE TECRÜBELERİME DAİMA ŞÜKRAN DUYMAYA, SEVİNÇLE YAŞAMAYA NİYET EDİYORUM. SEÇİMLERİM VE NİYETLERİM HEMEN ŞİMDİ GERÇEKLEŞMEYE BAŞLADI, ŞÜKÜRLER OLSUN, TEŞEKKÜR EDERİM.

GÜNÜN UYGULAMASI

Kendinizi ödüllendirin. Herhangi bir şekilde sizin için özel birşeyler yapın kendinizi tebrik edin ve ekonomik özgürlük yolundaki kritik ilk aşamayı tamamladığınız için mutlu olun. Gidi eğlenin ve hayatın tadını çıkarın

 GÜNÜN SÖZÜ:

Durmadığınız sürece ne kadar yavaş gittiğiniz önemli değildir.

SEVGİYLE KALIN…

 

dişilik eğitimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir