Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 29. GÜN

Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 29. GÜN
17
Kas

ZENGİNLİK VE BOLLUK ÇALIŞMASI  29. GÜN

29. DERS: HAREKETE GEÇME ZAMANI

Sevgili arkadaşlar; Bu çalışmaya bugün  başlıyorsanız, öncelikle ilk çalışmalardan başlamanız gerekmektedir. Sitemizden Olumlamalar bölümünden kaçırmış olduğunuz günlerdeki programları tamamlayıp bugünden başlayabilirsiniz.

Öncelikle her yeni gün saat 23:30 da çalışmaya başlamadan önce bu niyet çalışmasını 7 kere tekrar edeceğiz.

Arkasından yapmanız gereken ise; 23:30 da rahat bir yere oturun ve mümkün olduğu kadar rahatlayın, gevşeyin. yaptığımız çalışmaların etkili olması için beynin alfa konumunda olması değerli bir avantajdır, bu nedenle uygun saatler gece yatmadan ve sabah uyandığımız ilk zamanlardır. Rahatça oturun ve nefes alıp vererek tüm kaslarınızı mümkün olduğunca gevşetin.

Hazır olduğunuzu hissettiğinizde sesli olarak veya içinizden canı yürekten hissederek yani tüm güzel duygularınızla birlikte aşağıdaki niyeti 7 kez okuyun bunu yaparken pek çok kişinin güzel enerjisi ile bir araya gelip bir sevgi çemberine dahil olduğunuzun farkında olun. Tabi okuduğunuz niyetin pek çok güzel yüreğe faydası olduğunun,  birlikten kuvvet doğduğunun,  yüzlerce insanla aynı anda aynı şeye niyet ederek ne kadar büyük bir enerji alanına dahil olduğunun farkında olun.

”Niyet ediyorum zenginlik ve bolluk  Niyet Çemberine sevgi ile katılmaya, ve bu Çemberde yer alan tüm arkadaşlarımla saf sevgimle ve gücümle bir araya gelmeye, Bu niyet çemberinin üyelerinin fiziksel, ruhsal ve bedensel olarak tamamen sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı zengin ve bereketli  olmalarını ve kendilerini çok iyi, güçlü, huzurlu, mutlu hissetmelerini seçiyorum. Niyet Çemberinde yer alan her bir gönül dostumun tamamen güvende olmasına ve bütünüyle korunmasına niyet ediyorum. Niyet Çemberinin bir parçası olarak bana gelen tüm olumlu enerjileri sevgiyle kabul ediyorum. Niyet Çemberinde ki tüm yüreklerin kendilerinin ve bütünün hayrına olacak güzel seçimlerinin ve aynı şekilde kendimin seçimlerinin de kolaylıkla güzellikle gerçekleşmesini sevgiyle kabul ediyorum”

29. GÜN NELER YAPACAĞIZ

Hayatınızda sınırsız zenginliği tecrübe etmek istiyorsanız şimdi arzularınız yönünde harekete geçme zamanı.

Öncelikle en önemli adım zenginlikle ilişkili doğru, zihinsel yapıya sahip olmak. Bu güne kadar bunu sağlayacak konuları ve kullanabileceğimiz yöntemleri tartıştık ancak şimdi fiziksel aktivite zamanı.

Kendinizi dünyanın dışına çekin, enerjinizi ruhunuzu bilginizi serbest bırakın ve paranın size doğru akışını seyredin.

Bu güne kadar size her gün zenginlikle ilgili bir görev vererek eylem odaklı düşünce sisteminizi geliştirmeye çalıştım. Şimdi sıra sizde; her gün parayı kendinize çekecek neler yapabileceksiniz. Günlük amacınızı belirleyin ve bunu gerçekleştirin.

Eğer evrenden payınıza düşen zenginliği almak için gerekli eylemleri gerçekleştirmeyecekseniz. Böyle bir programa 30 gün harcamak anlamsız. Buna rağmen zihninizi geliştirmenin hasadını kaçınılmaz olarak toplayacaksınız. Düşüncelerinizin gücüne inanırsanız gerçek özgürlük sizi saracaktır. Düşünceleri hareketlerle genişletmek zorundasınız.

Nasıl düşüncelerinizi gerektiği kadar odaklamadan gideceğiniz yönü ve amaçlarınızı bilmeden bir eylem gerçekleştirmek verimsiz bir çabaysa; amaçlarınızı bildiğiniz halde ulaşmak için çaba sarf etmemekte o kadar anlamsızdır.

Karma öğretisinin etki tepki kuramını hatırlayın; verebileceğinizden fazlası, almaya açık olduğunuzdan fazlası.

Ayrıca yapabileceğiniz çok basit bir eylemi de hatırlamanızı istiyorum; Her gün 5 yada 10 dakikanızı zihninizi yeniden yönlendirmek için zenginlik düşüncelerine ayırın.

Bunu bir aydır zaten yapıyorsunuz buna devam etmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Kararlı olarak eyleme devam edin ki hasadı biçmeye başlayabilesiniz.Bolluk düşünceleri ektiğiniz sürece zenginlik ve refah biçeceksiniz.

BUGÜNÜN AFİRMASYONU

5 dakikanızı aşağıdaki sözlerin doğruluğunu hissetmeye ayırın. Yada hissediyormuş gibi yapın.

EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜM İÇİN EYLEME GEÇMEYİ SEÇİYORUM. KENDİMİ YARATICI ENERJİYE SERBEST BIRAKIYORUM VE EVRENİN HEDİYELERİNİ ÖZGÜRCE, SEVGİYLE KABUL EDİYORUM. HER ANIMDA, HER DÜŞÜNCEMLE, HER HAREKETİMLE SEVGİYLE BOLLUK VE REFAH DÜŞÜNCELERİ EKMEYE NİYET EDİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM.. ŞÜKÜRLER OLSUN.. 

GÜNÜN UYGULAMASI

Artık kendinizi günde 10 dakikanızı düşüncelerinizi geliştirmek için ayırmaya alıştınız.

Bu gün bu program bittikten sonrada buna devam etmeye karar verin.

Her gün 10 dakikanızı hayatınızı güzelleştirmek için ne yapabileceğinizi düşünmeye ayırın.

Hayallerinizi imgelemek için pozitif olumlamalar yapmak için yada size ilham verecek kitaplar okumak için on dakika ayırın, bu zihninizi hayatınızı güzelleştirmek konusunda pozitif tarafta kalmanızı sağlayacaktır.

Bugün yapıcı bir hayatın peşinden koşmaya karar verin.

 GÜNÜN SÖZÜ:

Konfiçyus; Etraflıca çalış, doğru bir şekilde araştır, dikkatlice düşün, düşündüklerini gözden geçir, ciddi ve samimi bir şekilde uygula.

Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceklerini söyleyen kişidir.

 Platon :Müzik, sesin ruhun meziyetlerini eğitmek için hareket etmesidir.

YARIN 30. GÜN…SEVGİYLE KALIN.

 

dişilik eğitimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir