Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 28. GÜN

Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 28. GÜN
16
Kas

ZENGİNLİK VE BOLLUK ÇALIŞMASI  28. GÜN

28. DERS: NASIL İYİLİK KAYNAĞI OLUNUR

Sevgili arkadaşlar; Bu çalışmaya bugün  başlıyorsanız, öncelikle ilk çalışmalardan başlamanız gerekmektedir. Sitemizden Olumlamalar bölümünden kaçırmış olduğunuz günlerdeki programları tamamlayıp bugünden başlayabilirsiniz.

Öncelikle her yeni gün saat 23:30 da çalışmaya başlamadan önce bu niyet çalışmasını 7 kere tekrar edeceğiz.

Arkasından yapmanız gereken ise; 23:30 da rahat bir yere oturun ve mümkün olduğu kadar rahatlayın, gevşeyin. yaptığımız çalışmaların etkili olması için beynin alfa konumunda olması değerli bir avantajdır, bu nedenle uygun saatler gece yatmadan ve sabah uyandığımız ilk zamanlardır. Rahatça oturun ve nefes alıp vererek tüm kaslarınızı mümkün olduğunca gevşetin.

Hazır olduğunuzu hissettiğinizde sesli olarak veya içinizden canı yürekten hissederek yani tüm güzel duygularınızla birlikte aşağıdaki niyeti 7 kez okuyun bunu yaparken pek çok kişinin güzel enerjisi ile bir araya gelip bir sevgi çemberine dahil olduğunuzun farkında olun. Tabi okuduğunuz niyetin pek çok güzel yüreğe faydası olduğunun,  birlikten kuvvet doğduğunun,  yüzlerce insanla aynı anda aynı şeye niyet ederek ne kadar büyük bir enerji alanına dahil olduğunun farkında olun.

”Niyet ediyorum zenginlik ve bolluk  Niyet Çemberine sevgi ile katılmaya, ve bu Çemberde yer alan tüm arkadaşlarımla saf sevgimle ve gücümle bir araya gelmeye, Bu niyet çemberinin üyelerinin fiziksel, ruhsal ve bedensel olarak tamamen sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı zengin ve bereketli  olmalarını ve kendilerini çok iyi, güçlü, huzurlu, mutlu hissetmelerini seçiyorum. Niyet Çemberinde yer alan her bir gönül dostumun tamamen güvende olmasına ve bütünüyle korunmasına niyet ediyorum. Niyet Çemberinin bir parçası olarak bana gelen tüm olumlu enerjileri sevgiyle kabul ediyorum. Niyet Çemberinde ki tüm yüreklerin kendilerinin ve bütünün hayrına olacak güzel seçimlerinin ve aynı şekilde kendimin seçimlerinin de kolaylıkla güzellikle gerçekleşmesini sevgiyle kabul ediyorum”

28. GÜN NELER YAPACAĞIZ

Umarım sizi hayatınızın dümenin tüm kontrolün elinizde olduğu gerçeği  konusunda yeterince etkilemişimdir.Düşüncelerinizin gücü doğrultusunda gelecekte yaşayacağınız tecrübeleri yaratırsınız. Bu zihninizi inanılmaz derecede özgürleşebileceği bir durumdur fakat aynı ölüde sorumlulukta getirir.

Artık tüm yaşadıklarınızın sorumluluğunun tam olarak sizde olduğunun farkına varmalısınız.İyilik, kötülük, güzellik ve çirkinlik ne yaşıyorsanız sizin elinizde.

Bu sizsiniz ve sadece siz zihninizin hangi tecrübeleri size yaşatacağını seçebilirsiniz. Muhtemelen ailenizden ve çevrenizden arkadaşlarınızdan ve düşmanlarınızdan sınırlı yaşamak sınırlı hayaller kurmakla ilgili gereğinden fazla yardım almışsınızdır. Fakat eninde sonunda neye inanacağınız konusunda özgürsünüz ve seçim tamamen size ait.

Artık başkalarını suçlamayı yada bir dış neden aramayı bırakın; biri sizi kandırmışsa ona sizi kandırması için siz izin vermişsinizdir ya beklentilerinizle yada bilgisizliğinizle.

“Neden daha iyi değil” demektense “nasıl daha iyi yaparım” diye sormalısınız.

Hayatınızın zenginliğinizin ve mutluluğunuzun sorumluluğunu alın. Ve tüm bunları iyileştirmeye karar verin.

Paranın sizi sorumluluklarınızdan kurtaracağını sanmayın. Kararlı bir şekilde odaklanmış düşüncenin gücünü bilen bir insan olarak çevrenizdeki hatalı düşüncelerinin mağduru insanlara yardım edin. Onların düşünce şekillerini değiştirin. Artık sorumluluğunuz iki kat arttı.

Özgün ruhsal gücünüzü dünyayı daha iyi bir hale getirmek için kullanmalısınız.

Zenginliğinizle, yaratıcılığınızla insanların mutluluk içinde yaşayacağı bir dünya yaratılmasına katkıda bulunmayı insanlığa borçlusunuz. Cesur ve atak olun evrenin sonsuz zenginliğini ve bu zenginlikle gelen sorumluluğu kabul edin. Bu tutumla bu dünyadaki iyiliklerin gücüne sahip olursunuz.

BUGÜNÜN AFİRMASYONU

5 dakikanızı aşağıdaki sözlerin doğruluğunu hissetmeye ayırın. Yada hissediyormuş gibi yapın.

SINIRSIN ZENGİNLİĞİN SORUMLULUĞUNU ÖZGÜRCE VE SEVİNÇLE KABUL EDİYORUM. GÜCÜMÜ KENDİ HAYATIMI VE BAŞKALARININ HAYATINI İYİLEŞTİRMEK İÇİN KULLANABİLDİĞİM İÇİN GURUR DUYUYORUM. 

GÜNÜN UYGULAMASI

Hayatınızda ya da çevrenizdeki birilerinin hayatında iyileştirme ihtiyacı duyduğunuz şey nedir.

Bugün memnun olmadığınız bir durum seçin ve “nasıl daha iyi hale getiririm” diye düşünün.

Seçtiğiniz durumu iyileştirmek için küçük yada büyük bir eylem seçin ve yerine getirin. Bir tene yapıcı bir eylemem karar verin ve yerine getirin.

GÜNÜN SÖZÜ:

Bil ki; Yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın.

Ve unutma; ne yaşattıysan elbet bir gün onu yaşarsın !

*Tolstoy*

YARIN 29. GÜN…SEVGİYLE KALIN.

 

dişilik eğitimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir