Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 27. GÜN

Zenginlik ve Bolluk Çalışması – 27. GÜN
15
Kas

ZENGİNLİK VE BOLLUK ÇALIŞMASI  27. GÜN

27. DERS: PARA SİZİ MUTLU ETMEZ AMA MUTLULUK SİZE PARA GETİRİR

Sevgili arkadaşlar; Bu çalışmaya bugün  başlıyorsanız, öncelikle ilk çalışmalardan başlamanız gerekmektedir. Sitemizden Olumlamalar bölümünden kaçırmış olduğunuz günlerdeki programları tamamlayıp bugünden başlayabilirsiniz.

Öncelikle her yeni gün saat 23:30 da çalışmaya başlamadan önce bu niyet çalışmasını 7 kere tekrar edeceğiz.

Arkasından yapmanız gereken ise; 23:30 da rahat bir yere oturun ve mümkün olduğu kadar rahatlayın, gevşeyin. yaptığımız çalışmaların etkili olması için beynin alfa konumunda olması değerli bir avantajdır, bu nedenle uygun saatler gece yatmadan ve sabah uyandığımız ilk zamanlardır. Rahatça oturun ve nefes alıp vererek tüm kaslarınızı mümkün olduğunca gevşetin.

Hazır olduğunuzu hissettiğinizde sesli olarak veya içinizden canı yürekten hissederek yani tüm güzel duygularınızla birlikte aşağıdaki niyeti 7 kez okuyun bunu yaparken pek çok kişinin güzel enerjisi ile bir araya gelip bir sevgi çemberine dahil olduğunuzun farkında olun. Tabi okuduğunuz niyetin pek çok güzel yüreğe faydası olduğunun,  birlikten kuvvet doğduğunun,  yüzlerce insanla aynı anda aynı şeye niyet ederek ne kadar büyük bir enerji alanına dahil olduğunun farkında olun.

”Niyet ediyorum zenginlik ve bolluk  Niyet Çemberine sevgi ile katılmaya, ve bu Çemberde yer alan tüm arkadaşlarımla saf sevgimle ve gücümle bir araya gelmeye, Bu niyet çemberinin üyelerinin fiziksel, ruhsal ve bedensel olarak tamamen sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı zengin ve bereketli  olmalarını ve kendilerini çok iyi, güçlü, huzurlu, mutlu hissetmelerini seçiyorum. Niyet Çemberinde yer alan her bir gönül dostumun tamamen güvende olmasına ve bütünüyle korunmasına niyet ediyorum. Niyet Çemberinin bir parçası olarak bana gelen tüm olumlu enerjileri sevgiyle kabul ediyorum. Niyet Çemberinde ki tüm yüreklerin kendilerinin ve bütünün hayrına olacak güzel seçimlerinin ve aynı şekilde kendimin seçimlerinin de kolaylıkla güzellikle gerçekleşmesini sevgiyle kabul ediyorum”

 

27. GÜN NELER YAPACAĞIZ

Eğer paranın sizi mutlu edeceği gibi bir beklenti içindeyseniz anlamanız gereken şey sizi mutlu edecek şeyin para olmadığıdır. Sizi sadece sizin coşkunuz aşkınız enerjiniz ve umutlarınız gerçekten tatmin eder.

Parayı mutluluk için anahtar olarak görmemek önemlidir. Para sadece mutluluğunuza yardım eder ama sağlamaz.Eğer hayatı gerçekten seviyorsanız ve sevdiğiniz sizi mutlu eden şeyleri yapıyorsanız para zahmetsizce hayatınıza akar.

Bu programdaki egzersizlerin çoğu sizi buna yönlendirmeyi amaçlamıştı. Programın sonlarına geldiğimiz şu günlerde sizi ekonomik durumunuzdan bağımsız olarak yaşamınızı sevmenize yardım edecek hisleri hatırlatmak istiyorum.

Yine hatırlatayım geliştirmeniz gereken ene önemli duygu şükran duygusu. Zenginlik bilincinin anahtarı şu an sahip olduklarınıza şükran duymak ve bu duyguyla ileriye bakmaktır. Etraflıca düşündüğümüzde şükran duyacak pek çok şeye sahip olduğumuzu görürüz.

Hayatınıza derinlik katmak için en yaygın yol trajedi ile dolu olmayan hayatınız için devamlı şükretmektir. Elbette hepimizin hayatına tirajik olaylar girer ancak bunlar çok sık değildir ve biz sağlıklı bir davranış olarak bunlara üzülürüz ama hayat devam ediyor yolumuza devam ederiz.

Günlerin pek çoğu her nasılsa dikkat çekici bir biçimde sürprizlerle doludur. Hayat genelde o kadar sıradan ve tahmin edilebilir hale gelmiş ki biz rahatlığın tuzağına düşeriz. Bakış açımıza derinlik katmak monoton hayatımızdan heyecan duymamızı sağlar. Arkadaşlarınızdan yada akrabalarınızdan birini kaybetmediğiniz her gün harika bir gündür. Felç geçirmediğiniz yada sakatlık bırakacak bir kaza geçirmediğiniz her gün harika bir gündür. Gizemli bir hastalıkla hastaneye gitmediğiniz her gün harika bir gündür.

Basitçe ve aptalca görünebilir ama gününüzün yüzde 99u olağanüstü bir şeyler yaşamadığınıza teşekkürle geçerse şansızlıklarınız azalır. Geniş bakış açısı şükretmek için en kolay yoldur ve şükretmek zenginlik için en olay yoldur.

 BUGÜNÜN AFİRMASYONU

5 dakikanızı aşağıdaki sözlerin doğruluğunu hissetmeye ayırın. Yada hissediyormuş gibi yapın.

mutluluk

ŞİMDİ FARKEDİYORUM Kİ PARA MUTLU OLMAM İÇİN SADECE BİR ARAÇ. PARA SEVİNÇ İÇİNDE YARATICI HAYATIMIN SADECE BİR YAN ETKİSİ.

GÜNÜN UYGULAMASI

16. günde hazırladığınız şükran duyacağınız şeyler listesini tekrar okuyun. Bu listeye sahip olmak isteyip de henüz sahip olamadığınız fakat yeni düşünce yapınızla yakın zamanda sahip olacağınız şeyleri de katın. Şimdi gelecekte yaşayacağınız mutluluklar için şükredin. Mutluluk ve iyimserliği iliklerinize kadar hissedin.

GÜNÜN SÖZÜ:

Görebildiğinize ve dokunabildiğinize inanmak hiç de zor  değildir, ama görünmeyene inanmak bir başarı ve kutsamadır.

*Abraham Lincoln*

YARIN 28. GÜN…SEVGİYLE KALIN.

 

dişilik eğitimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir