Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri
30
Kas

Koç Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Koç burçları aşkı sonuna kadar yaşayan insanlardır. Çabuk sıkılmalarına rağmen bazen bir kişiye takılır kalırlar. Reddedildikçe öfkelenirler. Peşlerinden giderler. Duygularını saklamazlar. Aramak isterlerse ararlar. Onlarda taktik yoktur.

Koç burçları için önerim;

Umut Işığım (Silver Linings Playbook)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Karısına son derece sadık, eski bir öğretmen olan Pat, bir süre akıl sağlığı konusunda destek almak zorunda kaldıktan sonra, tekrar karısı ile beraber olmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Tüm bu çabaları sırasında gizemli Tiffanny ile tanışır.

Boğa Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Boğa burçları sabit ilişkilerden hoşlanırlar. Sadece sabit ilişkilerden değil, sabit olan her şeyden hoşlanırlar. Onların her zaman evim diyebilecekleri bir yere ihtiyaçları vardır. Onların felsefesine tam zıt bu aşk hikayesi hoşlarına gidecektir.

Boğa burçları için önerim;

Aklı Havada (Up in the Air)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Ryan Bingham çalışanların işine son vermek için görevlendirilmiş ülke ülke gezen bir kurumsal küçülme uzmanıdır. Hayalindeki aşka ülkeler arasında gezinme sürecinde rastlar fakat hakkında bilmedikleri vardır. Bu arada kendisine yardım etmesi için görevlendirilmiş bir çalışan ile de uğraşmak durumundadır.

İkizler Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

İkizler burçları tüm Hava grubu burçları gibi aşk kavramını zekâ ve mantıkla bütünleştirmek isterler. Genel anlamda romantik filmlerden hoşlanmayan İkizlerburçları onlar için önerdiğim filme bayılacaklar.

İkizler burçları için önerim;

Aşk (Her)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Yalnız bir yazar, her ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış bir işletim sistemiyle olası bir ilişki geliştirir. Bu sanal sevgilide istediği her şey vardır. Kendisine ideal bir sevgilidir. Ancak gerçek bir ilişki yaşadığı konusunda çevresi kafasını karıştırır.

Yengeç Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Yengeç burçları hafızaları oldukça güçlü insanlardır. Yeni prodüksiyon birçok film izleme ihtimallerinden dolayı onlara ayrıcalıklı bir film seçtim.

Yengeç burçları için önerim;

Makas Eller (Edward Scissorhands)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Tecritten sonra yeni bir yaşama merhaba diyen bir beyefendinin hikayesi. Tim Burton yapımı bu film Yengeç burçlarının empatik dünyasına bir pencere açacaktır.

Aslan Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Aslan burçları yüz yaşlarına da gelseler içlerinde hep çocuksu bir tarafları vardır. Belli edemeyenlerinin bile içleri kıpır kıpırdır. Bazen ilham almak için çocuk filmlerini ve animasyonları bile izleyebilirler. İçinizi kıpır kıpır edecek bir öneri de benden.

Aslan burçları için önerim;

Saksı Olmanın Faydaları (The Perks of Being a Wallflower)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencisi ve onu gerçek dünya ile tanıştıracak iki yeni arkadaşının maceraları. İçinizi ısıtacak sempatik bir aşk hikayesi.

Başak Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Başak burçları detayları ayırt etmede oldukça başarılıdırlar. Bu film onların yaratıcı dünyalarını, doğru ve yanlış ayırımlarını tetikleyecek, bir yandan da keyifle eğlenmelerini sağlayacaktır. Filmdeki hikâyenin finansal kısmı ise oldukça hoşlarına gidecektir.

Başak burçları için önerim;

Adı Çıkmış (Easy A)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Aslında sıradan bir lise öğrencisi olan Olive, başta bir arkadaşına yardım etmek ve daha sonra da finansal durumunu arttırmak için okulun dedikodu değirmenine kendini atıyor. Aslında hiç yaşanmayan olayları yaşanmış gibi gösteriyorlar. Oldukça eğlenceli ve keyifli bir gençlik filmi.

Terazi Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Aşk dediğimizde aklımıza Venüs geliyor. Venüs dediğimizde ise Boğa ve Terazi burçları. Terazi burçları için ilişkilerin hepsinden bahsedebiliriz. Genel anlamda Terazi burçları sevgi için yaratılmış olmalarına rağmen, aşka inanmakta ve aşkı bulmakta biraz zorlanırlar. Bu film tam size göre!

Terazi burçları için önerim; 

Aşkın 500 Günü (500 Days of Summer)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Gerçek aşka inanmayan bir kadınla ve ona sırılsıklam âşık olan bir adamla ilgili sıra dışı bir romantik komedi. Tam da hayatının aşkının asla gelmeyeceğine inanan Terazi burçlarına göre.

Akrep Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Akrep burçları Zodyak’ın en derin ilişki kuran burçlarıdır. Bazen bir insanı ömürleri boyunca sevebilirler. Kendilerine yapılanları asla unutmazlar. Yaşanan iyilikler de kötülükler de hep hafızalarındadır. Bazen bu huylarından dolayı kendilerinden bile sıkılırlar. İmkanları olsa ve her şeyi unutsalar isterler.

Akrep burçları için önerim;

Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Yaşadıkları aşkın büyüsü kaçmaya başladığında birbirlerini unutmak için hafızalarını sildiren bir çift. Fakat yeniden karşılaştıklarında olacaklardan haberleri yoktur. Aşkın bildiğiniz ve bilmediğiniz yönleri.

Yay Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Yay burçları klasikleri severler. Onlar klasiklere marjinal bir boyut kazandırmaktan hoşlanırlar. Her konuda mutlaka pozitif bir yan bulurlar ve sonu mutlu biten hikayeler onlar için yaratılmıştır.

Yay burçları için önerim;

Not Defteri (The Notebook)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Fakir ama tutkulu genç adam, zengin kıza âşık olur. Kısa bir süre sonra sosyo ekonomik statüleri yüzünden ayrılmak zorunda kalırlar. Konusu klasik içeriği yaratıcı bir aşk hikayesi.

Oğlak Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Sapa sade bir aşk filmi izlemek pek Oğlak burçlarına göre değildir. Onları sürükleyen başka konular da olmalıdır. Romantizm ancak yan bir başlıktır. Her Oğlak burcu biraz askeri temalardan hoşlanır.

Oğlak burçları için önerim;

Yaşam Şifresi (Source Code)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Bir asker uykusunda uyandığında fark eder ki; başka bir insanın bedeninde. Üstelik de içinde uyandığı bu beden bir bombacıyı bulmak üzere görevlendirilmiş bir hükümet programının parçasıdır. Görevini tamamlamak içinse sadece sekiz dakikası vardır.

Kova Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Kova burçları sıradan olan her şeyden buz gibi soğurlar. Onların aşka tanıklık etmesi için bile farklı bir şeyler olması şarttır. Bireysel sevgiden daha çok evrensel sevgiye inanırlar. Gelecekle ilgili konular, distopya ve uzay filmlerine bayılırlar.

Kova burçları için önerim;

Yolcular (Passengers)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Uzak bir koloni gezegenine seyahat eden ve binlerce kişiyi taşıyan bir uzay aracının uyku odalarında bir arıza oluşur. Sonuç olarak, iki yolcu 90 yıl önce, planlanmamış bir şekilde uyanır. Boşuna dememişler aşkın sizi nerede bulacağı belli olmaz diye.

Balık Burcu- Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filminiz

Balık burçları hayalperesttirler. Onlar için hayalini kurabildiğimiz her şey gerçekleşebilir. Gerçeküstü hikâyeler bazı insanları rahatsız ederken, onlara ilham verebilir. Özellikle sanatsal ve sınırı belirsiz konulardan hoşlanırlar.

Balık burçları için önerim;

Güzel ve Çirkin (Beauty and the Beast)

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Büyü ile canavara çevrilmiş bir prens. Onu normal görüntüsüne sadece gerçek aşk dönüştürebilir. Prensin kalesi büyülendiğinden beri tek bir kadın ziyaretçisi olmuştur. O da Bella. Canavar prens ve ona âşık olan bir kadının masaldan uyarlanma hikayesi.

Yasemin Orman

dişilik eğitimi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir