Yasal Bildirim

Web sitemizde yayımlanan tüm makale ve yazılar, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz, paylaşılamaz. Aksi halde tarafımızca Fikir ve Sınai Haklar ihlali davası açılabilecektir.

Ancak; tarafımıza bilgi verilmesi ve paylaşılan veya yayınlanan makalenin kaynağı gösterilmesi halinde web sitemizde yer alan tüm makale ve yazılar kullanılabilecektir.

interaktifdanismanlik.com olarak web sitemizde kullanılan bütün görseller lisanslı olarak 123rf.com veya benzeri resim stok web sitelerinden satın alınarak kullanılmaktadır. Ancak istisnai olarak lisansı tespit edilemeyen resimler kullanılmış olabilmektedir, bu tür resimlere ait lisansın tarafınıza ait olduğu beyan edilmesi ve tarafımıza bildirilmesi durumunda tarafımızca yapılan değerlendirme neticesinde uygun görülmesi halinde söz konusu resim 3 gün içerisinde değiştirilebilecek veya kendi lisanslı resim tedarikçi sitesinden alınma koşulu ile kullanmaya devam edilebilecektir.

Web sitemizde kullanılan görseller ile ilgili lisans uyuşmazlığı halinde fatura ibrazı sadece Mahkemeye yapılabilecektir.

Web sitemizi ziyaret etmiş her kişi yukarıda belirtmiş olduğumuz kuralları peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.